Selecteer Pagina

Start bouw RTO-installatie

door | 16 mrt, 2026 | Duurzaamheid, Nieuws, Opslagtanks

RTO-installatie

Foto: Mourik/LinkedIn

Bij de terminal van Vopak in de Europoort is onlangs de eerste paal geslagen voor de bouw van een RTO-installatie. Deze moet emissies verder reduceren.

Met het slaan van de eerste paal in de grond zijn de civiele werkzaamheden voor het Regenerative Thermal Oxidizer (RTO)-project bij de terminal van Vopak in de Europoort officieel van start gegaan. De installatie is belangrijk voor het verder reduceren van emissies bij tanks waar stookolie wordt opgeslagen.

RTO-installatie

Aannemer Mourik spreekt van een geavanceerde installatie die een belangrijke mijlpaal is voor de duurzaamheidsambities van beide bedrijven. “Door de multidisciplinaire expertise van Mourik te combineren met de strategische visie van Vopak, realiseren we complexe industriële oplossingen die nodig zijn voor een toekomstbestendige infrastructuur”, aldus Mourik.

Zie ook: Uitbreiding terminal Evos in Rotterdam

 

Nieuwsbrief

Wekelijks het laatste Rotterdamse industrienieuws direct in je inbox? Meld je dan nu aan en blijf zo op de hoogte!

Bedankt voor het aanmelden. Veel leesplezier!