Selecteer Pagina

Certificering voor rotating-werkplaats

door | 23 sep, 2025 | Eemsdelta

Rotating-werkplaats

Foto: Chemie Park Delfzijl

De rotating-werkplaats van Bilfinger op het Chemie Park Delfzijl heeft de IECEX03-certificering verkregen. En daar is men trots op: “Dit is best uniek in Noord-Nederland.”

Er is twee jaar aan gewerkt om het certificaat te behalen, vertelt Kevin Woldhuis, manager operations mechanical en specialized services bij Bilfinger. Iedere medewerker in de werkplaats moest meerdere opleidingen volgen. Voor het verkrijgen van de certificering diende een audit te worden doorlopen op het gebied van procedures, competenties, tools en LTO-opleidingen.

Monteurs rotating-werkplaats

Dat de werkplaats de IECEX03-certificering heeft verkregen, is volgens Woldhuis bijzonder. “Al onze rotating-monteurs mogen aan equipment werken dat in een ATEX-omgeving staat. Dat is best uniek in Noord-Nederland. Ik ben echt heel trots op mijn mensen, dat ze hebben doorgezet en het allemaal hebben gehaald. Het lastigste was misschien wel het aanleren van de andere manier van werken. Er zijn nu verschillende handelingen en activiteiten bijgekomen, die in de werkwijze opgenomen moesten worden”, aldus Woldhuis op de website van het Chemie Park Delfzijl.

Zie ook: Gedeeltelijke opstart FDCA Flagship Plant Avantium

 

Nieuwsbrief

Wekelijks het laatste Rotterdamse industrienieuws direct in je inbox? Meld je dan nu aan en blijf zo op de hoogte!

Bedankt voor het aanmelden. Veel leesplezier!