Selecteer Pagina

200.000ste bezoeker Port Pavillion

door | 31 jul, 2025 | Haven, Nieuws

Port Pavillion

Foto: Marc Nolte/Havenbedrijf Rotterdam

Het in 2021 geopende Port Pavillion heeft de 200.000ste bezoeker verwelkomd. Het Havenbedrijf Rotterdam spreekt van een bijzondere mijlpaal.

Het aan de Schiedamsedijk bij de Leuvehaven gevestigde voorlichtingspvaviljoen biedt bewoners en bezoekers van Rotterdam informatie over de haven. Het centrum is uitgerust met een grote interactieve havenkaart en is een initiatief van het Havenbedrijf Rotterdam. Met de gratis toegankelijke locatie zegt het havenbedrijf ‘een laagdrempelige toegangspoort tot het modernste en grootste haven van Europa’ te bieden.

Port Pavillion

Onlangs verwelkomde het paviljoen de 200.000ste bezoeker: de familie Melchior uit Barendrecht. Van Martin Perez de Hooge, voorlichter bij Port Pavillion, ontvingen zij een symbolische cheque. Deze was goed voor een speciale prijs: een rondvaart met de RIB-experience en vier toegangskaarten voor Portlantis.

Zie ook: Portlantis feestelijk geopend

Nieuwsbrief

Wekelijks het laatste Rotterdamse industrienieuws direct in je inbox? Meld je dan nu aan en blijf zo op de hoogte!

Bedankt voor het aanmelden. Veel leesplezier!