Koole breidt faciliteiten voor biodiesel uit

Koole Terminals maakt bekend te investeren in meer opslag- en treinfaciliteiten bij de Tankstorage Minerals-terminal in Rotterdam. In de loop van dit jaar moet de uitbreiding operationeel zijn.

Meer biodiesel-opslag en treinfaciliteiten moeten klanten in staat stellen hun biodiesel en diesel centraal bij de ‘high-end’-terminal van Koole onder te brengen. Volgens het opslagbedrijf tilt de uitbreiding de spoorcapaciteit van biodiesel én diesel naar een niet eerder bereikt niveau in de Rotterdamse haven.

Biodiesel

“Koole Tankstorage Terminals wordt hiermee de eerste terminal operator in het ARA-gebied dat treinmogelijkheiden van deze omvang aanbiedt”, aldus John Kraakman, ceo van Koole Terminals. “Dit stelt ons in staat serieus de competitie aan te gaan met de haven van Hamburg, dat van de grotere havens in Noordwest-Europa momenteel de enige distributielocatie per trein voor diesel is.”

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in