Contact

Europoort Kringen schrijft voor en over bedrijven. Europoort Kringen wil een platformfunctie vervullen voor lezers en adverteerders. Uw nieuws kan interessant zijn voor uw opdrachtgevers en klanten, dus maak gebruik van de mogelijkheid meningen, feiten en nieuwtjes aan ons te mailen.

Stuur uw persbericht naar redactie@europoortkringen.nl

Uitgever

Uitgeverij Lakerveld bv
J.C. van Markenlaan 3, 2285 VL Rijswijk (Zh)
Postbus 160, 2290 AD Wateringen
Telefoon +31 (0)70 336 46 00
Uitgever: Jiri Hartog
E-mail: jiri.hartog@lakerveld.nl

Advertentieverkoop (print en online)
Pieter Otto, media-adviseur
Telefoon +31 (0)70 336 46 05
Mobiel +31 (0)6 13 49 28 50
E-mail pieter.otto@lakerveld.nl

Remco Rooij, media-adviseur
Telefoon +31 (0)70 336 46 80
Mobiel +31 (0)6 53 22 08 22
E-mail remco.rooij@lakerveld.nl

Redactie
Hoofdredacteur: Jiri Hartog
Telefoon +31 (0)70 336 46 46
Mobiel +31 (0)6 13 49 42 79
E-mail: jiri.hartog@lakerveld.nl

Abonnement afsluiten
Irene Semp
Telefoon +31 (0)70 336 46 60
E-mail irene.semp@lakerveld.nl

Klantenservice
Telefoon +31 (0)70 336 46 00
E-mail klantenservice@lakerveld.nl
Of maak gebruik van het webformulier hieronder.

 

Naam*

E-mail*

Onderwerp

Uw bericht

*Verplicht veld